fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Władze regionalne - Województwo Zachodniopomorskie

Rady Powiatowe Nowej Lewicy Województwa Zachodniopomorskiego

Białogard:

 1. Przewodnicząca: Małgorzata Stachowiak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Piotr Tkacz
  78-200
  ul. Grunwaldzka 25

Choszczno:

 1. Przewodniczący: Eugeniusz Nykiel - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Michał Puziak

Drawsko Pomorskie:

 1. Przewodniczący: Stanisław Cybula - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Agnieszka Kubat
  78-500
  ul. Gdyńska 4

Goleniów:

 1. Przewodniczący: Robert Czapla – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Stanisława Jakubczak

Gryfice:

 1. Przewodniczący: Marek Lachowicz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Maria Szafrańska

Gryfino:

 1. Przewodniczący: Wojciech Długoborski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Michał Kozakiewicz
  74-100
  ul. Grunwaldzka 1

Kamień Pomorski:

 1. Przewodniczący: Cezary Wieczorek – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Mirosław Majcher

Kołobrzeg:

 1. Przewodniczący: Jacek Kuś - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Sławomir Korgul
  78-100
  ul. Graniczna 6

Koszalin:

 1. Przewodniczący: Jerzy Zaroda - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  75-540 Koszalin
  ul. Piłsudskiego 11/15

Łobez:

       1. Przewodniczący:

Myślibórz:

 1. Przewodniczący: Janusz Winiarczyk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Piotr Rygiel
  74-300
  Rynek Jana Pawła II 13

Police:

 1. Przewodnicząca: Teresa Szymańska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 2. Sekretarz:
  72-010
  ul. Bankowa 11

Pyrzyce:

 1. Przewodniczący:
 2. Sekretarz: Izabela Brink

Sławno:

 1. Przewodniczący: Sylwester Szwedek – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Emilia Szwedek

Stargard:

 1. Przewodniczący: Krzysztof Ciach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Hanna Bobrowska
  73-110
  ul. M. Konopnickiej 31c

Szczecin:

 1. Przewodniczący: Dawid Krystek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Dariusz Wojcieszek – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  70-377
  ul. Garncarska 5
  Tel. 91 391 62 45

Szczecinek:

 1. Przewodniczący: Robert Grzywacz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Roman Miazga

Świdwin:

 1. Przewodniczący: Mirosław Majka
 2. Sekretarz: Jan Jaszczyk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  78-300
  ul. Kołobrzeska 43

Świnoujście:

 1. Przewodnicząca: Joanna Agatowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Honorata Cieśla
  72-600
  Pl. Plac Wolności 15

Wałcz:

 1. Przewodniczący: Janusz Rożański - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Sekretarz: Mirosław Wiercioch
  78-600
  ul. Parkowa 9/3

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem